قابلیت ویژه اینستاگرام در گوشی سری گلکسی S24 سامسونگ

سامسونگ با گوشی‌های سری گلکسی S24 خودش به‌دنبال سورپرایز کاربران اینستاگرام است. این سورپرایز، یک قابلیت ویژه در صفحه قفل خواهد بود.

اینستاگرام به یکی از محبوب‌ترین و مهم‌ترین شبکه‌های اجتماعی برای کاربران موبایل در جهان تبدیل شده است. به‌طوری که علیرغم فیلتر آن در کشور، کاربران از هر راهی تلاش می‌کنند تا به آن دسترسی پیدا کنند. سازندگان گوشی‌های هوشمند هم به‌خوبی از این قضیه مطلع هستند و همیشه می‌خواهند کاری کنند که کاربران بتوانند بهتر از شبکه‌های اجتماعی استفاده کنند. الکساندرو پالوزی، یکی از افشاگران مطرح تصویری را در شبکه اجتماعی X منتشر کرده که نشان می‌دهد گوشی‌های گلکسی S24 سامسونگ به یک قابلیت جذاب مخصوص اینستاگرام مجهز هستند. ظاهرا سامسونگ یک شورتکات برای دوربین اینستاگرام را به صفحه قفل گوشی‌هایش افزوده است.

قابلیت ویژه اینستاگرام در گوشی سری گلکسی S24 سامسونگ

در حال حاضر تنها اپلیکیشن‌های سیستمی مثل موزیک پلیر، وضعیت آب و هوایی، هشدار و غیره هستند که امکان قرارگیری آن‌ها در صفحه قفل گوشی‌ها وجود دارد. اما ظاهرا ویجت شبکه‌های اجتماعی نیز قرار است با رابط کاربری One UI 6.1 به گوشی‌های سامسونگ اضافه شود و سری گلکسی اس ۲۴ شروع‌کننده آن هستند.

وقتی برای نخستین بار روی آیکون دوربین اینستاگرام در صفحه قفل گوشی اس ۲۴ سامسونگ ضربه می‌زنید، در ابتدا از شما اجازه دسترسی می‌خواهد. سپس می‌توانید هر جا از هر سوژه‌ای که خواستید، فورا برای اینستاگرام عکس گرفته و آن را پست یا استوری کنید. همانطور که احتمالا می‌دانید، فعالیت مستمر می‌تواند باعث افزایش فالوور اینستاگرام شود.

source

توسط siahnet