قیمت خودروهای BMW

با توجه به روند ریزشی قیمت‌ها در بازار خودرو، قیمت خودروهای بی ام و (BMW) در بازار ایران نیز دستخوش تغییرات قیمتی زیادی شده است.

طبق آخرین آمار بازار خودرو ایران، چند روزی است که روند ریزشی قیمت خودروهای داخلی و خارجی آغاز شده است و اکثر برندهای مطرح خارجی نیز با افت قیمت مواجه بوده‌اند. در این بخش از اخبار خودرو سایت گجت نیوز به اعلام آخرین قیمت محصولات بی ام و در ایران می‌پردازیم.

قیمت خودروهای BMW در ایران – بهمن ۱۴۰۲

برند مدل (سال ساخت) کارکرد (کیلومتر) قیمت (تومان)
سری ۷ individual vip 2018 صفر کیلومتر ۲۲,۴۰۰,۰۰۰,۰۰۰
سری ۷ individual vip 2017 صفر کیلومتر ۱۹,۰۰۰,۰۰۰,۰۰۰
سری ۵ سدان Perfection 2018 صفر کیلومتر ۱۳,۶۰۰,۰۰۰,۰۰۰
سری ۵ سدان Perfection  2018 صفر کیلومتر (نمایندگی) ۱۲,۴۰۰,۰۰۰,۰۰۰
سری ۵ سدان Champion 2017 صفر کیلومتر ۱۱,۷۰۰,۰۰۰,۰۰۰
سری ۵ سدان  Frontier Sport 2017 صفر کیلومتر (نمایندگی) ۱۱,۵۰۰,۰۰۰,۰۰۰
X۴ نسخه exclusive 2017 صفر کیلومتر 12,700,000,000
X۴ نسخه exclusive 2017 صفر کیلومتر (نمایندگی) ۱۰,۱۰۰,۰۰۰,۰۰۰
X۱ نسخه Epic 2017 صفر کیلومتر ۹,۷۰۰,۰۰۰,۰۰۰

قیمت پرچمدار حال حاضر محصولات بی ام و در ایران، یعنی سری ۷ Individual VIP مدل سال ۲۰۱۸ صفر کیلومتر در یک هفته اخیر با ریزش ۷۰۰ میلیون تومانی قیمت به حدود ۲۲ میلیارد و ۴۰۰ میلیون تومان رسید. این در حالی است که مدل ۲۰۱۷ همین خودرو با کاهش ۴۰۰ میلیون تومانی قیمت مواجه بود و حدود ۱۹ میلیارد تومان در بازار مورد معامله قرار می‌گیرد.

قیمت خودروهای BMW

قیمت بی ام و سری ۵ Perfection فول مدل ۲۰۱۸ صفر کیلومتر نیز با افت ۳۰۰ میلیون تومانی در بازار به ۱۳ میلیارد و ۶۰۰ میلیون تومان رسید. بی ام و X4 Exclusive مدل ۲۰۱۷ صفر کیلومتر در یک هفته اخیر با ریزش ۲۰۰ میلیونی قیمت مواجه بوده و قیمت آن در بازار ۱۲ میلیارد و ۷۰۰ میلیون تومان اعلام شده است. خودرو بی ام و X1 Epic مدل ۲۰۱۷ صفر کیلومتر نیز که از محصولات اقتصادی این برند در بازار جهانی محسوب می‌شود با افت قیمت ۲۰۰ میلیون تومانی، حدود ۹ میلیارد و ۷۰۰ میلیون تومان قیمت دارد.

همچنین بخوانید: حضور ۴ خودرو BMW در سامانه جامع؛ آیا بی ام و به ایران بازگشته است؟ ریزش قیمت‌ها در بازار خودرو استارت خورد + لیست قیمت خودرو

source

توسط siahnet